Od 2000 roku projektujemy i budujemy aplikacje wykorzystujące roboty przemysłowe, zgrzewarki ultradźwiękowe, urządzenia drukujące, etykietujące i systemy wizyjne. Zatrudniamy 50 osób, współpracujemy z najlepszymi w branży. Nasi partnerzy to między innymi – Mitsubishi  Electric, Fanuc, Siemens, Cognex. Nasze maszyny spełniają wymagania polskich i europejskich norm i dyrektyw. Jeśli macie Państwo pomysł na produkt lub proces, ale nie wiecie jak go zrealizować, jesteśmy odpowiednim partnerem do współpracy.

Nasz cel

Jest nim niezmiennie sukces naszych Klientów, do którego chcemy się w jak największym stopniu przyczynić poprzez dostarczenie najnowocześniejszych technologii i najlepszych rozwiązań. Zadowolenie klienta osiągamy poprzez kompetentną i rzetelną realizację wyrobów oraz usług. Wysoką jakość zapewniamy poprzez połączenie profesjonalnej wiedzy z praktyką i 20-letnim doświadczeniem.

Nasze rozwiązania

Staramy się zawsze opracowywać możliwie najprostsze rozwiązania przy zachowaniu wymaganej wydajności i funkcjonalności. Stosujemy tylko sprawdzone podzespoły dostarczane przez renomowanych producentów.

Nasza technologia

W biurach projektowych pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania Solid Works oraz E-Plan. Dział automatyki dysponuje oprogramowaniem pozwalającym na obsługę urządzeń renomowanych dostawców takich jak Mitsubishi, Allen-Bradley, Siemens, Fanuc, Cognex, Omron.

Posiadamy własną maszynę przeznaczoną do cięcia wodą. Obróbkę mechaniczną realizujemy na warsztacie wyposażonym m.in. w tokarki i frezarki.

Tak pracujemy

Zawsze zaczynamy od dokładnego zapoznania się z procesem i określenia najważniejszych wymagań Klienta. Przedstawiamy możliwe warianty rozwiązań, a w przypadku pojawiających się wątpliwości przeprowadzamy testy pozwalające na znalezienie optymalnego rozwiązania. Na bieżąco informujemy o przebiegu prac dzięki czemu wszelkie wątpliwości pojawiające się w trakcie realizacji projektów rozwiązywane są możliwie szybko. Dzięki naszemu zapleczu i doświadczeniu jesteśmy w stanie realizować duże projekty. Struktura firmy, opierająca się głównie na zespole inżynierów, pozwala nam na kompleksowe podejście do każdego z tematów. Dzięki temu projekt dla klienta końcowego nigdy nie wychodzi poza mury naszego zakładu.

Autoryzowany Integrator Mitsubishi