Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie. Informacje o tych plikach oraz sposoby ich wyłączenia znajdziesz w Polityce prywatności. 

Stanowisko układania kartonów na paletach

Stanowisko paletyzujące dedykowane jest do układania kartonów z tektury na paletach. Użytkownik poprzez interfejs na panelu HMI ma możliwość zdefiniowania wzoru paletyzacji, który stanowi odniesienie dla robota w trakcie procesu paletyzacji. 

Przewijarka włóknin

Przewijarka jest zaawansowaną technologicznie maszyną przeznaczoną głównie do przetwarzania włóknin igłowanych mechanicznie oraz hydrodynamicznie.

ROBOT

Maszyna pakująca (Flowpack) została rozbudowana o robota. Jego zadaniem jest naklejenie plastikowych zamknięć, które ułatwiają wyciągnięcie produktu z opakowania. Zastosowanie tego rozwiązania pozwoliło na przyśpieszenie produkcji oraz wyeliminowało jedno ze źródeł błędów jakim jest czynnik ludzki.

FLOWPACK

Maszyna ma za zadanie pakowanie chusteczek (wcześniej przygotowanych) do opakowań. Charakteryzuję się dużą wydajnością. Na maszynie zainstalowana jest drukarka, która nanosi nadruk na zapakowany produkt.

Interfold 80

Firma ukończyła budowę maszyny "Interfold 80". Składa się z 80 rolek na których znajdują się bele z materiałem. Nie jest to pierwsza maszyna tego typu i z doświadczenia wiemy, że maszyna ma bardzo dużą wydajność, około 100 taktów. Materiał jest odwijany z bel i następnie obrabiany (rozcinany oraz nasączany). Na końcu otrzymujemy produkt gotowy do zapakowania.

Interfold 18

Została ukończona maszyna "Interfold 18". Maszyna składa się z 18 rolek na których znajdują się bele z materiałem. Materiał jest obrabiany (rozcinany oraz nasączany). Na końcu otrzymujemy gotowy produkt gotowy do zapakowania. Maszyna pracuje z prędkością około 50~60 taktów.

Przewijarki

Firma ukończyła maszynę do przewijania pianki pod panelowej dla firmy Decora. Zadaniem powstałej maszyny jest przewinięcie pianki podpanelowej dostarczanej w  belach ok 870m na równe rolki o długości 15m. Powstałe w ten sposób rolki są oklejone taśmą klejącą przy pomocy specjalnie do tego celu stworzonych oklejarek.

Maszyny dla przemysłu papierniczego

Firma ukończyła pierwszą maszynę dla przemysłu papierniczego. Zadaniem nowo powstałej maszyny "OWIJARKI" jest szybkie opakowanie papierowych ręczników typu Z w ekologiczną papierową banderolę. Wydajność maszyny to 16 gotowych paczek na minutę. Maszyna wyposażona jest w klejarkę firmy Nordson PROBLUE 4.

 

Służymy pomocą

Napisz do Nas lub zadzwoń:

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

  +48 75 721 33 29

Dział Sprzedaży

  Marek Kowalski

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

  +48 728 468 564

  Łukasz Dopierała

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

  +48 795 161 007